FILIN-150U/C

Комбінований комплекс спостереження, прицілювання та ведення вогню в складі бронетехніки, засобів артилерії і розвідки, бойових модулів

Призначення

FILIN-150U/С – програмно-апаратний комплекс, призначений для виявлення та точного наведення на рухомі і нерухомі цілі під час руху та з місця в будь-який час доби за будь-яких погодних умовах.

Image

Опис

Завдяки високій гнучкості і сумісності FILIN-150U/C, легкості в управлінні, багатому оснащенню і використанню найсучас­ніших елементів FILIN-150U/C відмінно справляється зі складними метео­умова­ми (дим, туман тощо), забезпечує цілодобовий пасивний режим роботи (за винятком моменту виміру дальності до цілі за допомогою лазерного далекоміра), значно підвищує ймовірність виявлення і класифікації цілі і макси­мально підвищує ймовірність ураження цілі з першого пострілу, як за рахунок поліпшеного розрахунку балістики, так і за рахунок легкості наведення на ціль, її класифікації та зручності інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу управління. Інтерфейси підключення FILIN-150U/C для управління і відображення узгоджуються додатково.

FILIN-150U/C забезпечує одночасною спільною роботою прилади спостережен­ня, вузол відеоаналітики, а також лазер­ний далекомір. У FILIN-150U/C реалізований зручний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача. Засоби спостереження в FILIN-150U/C будуються на основі тепловізійного каналу, телевізійного каналу з високими параметрами температурної, світлової чутливості і дозволу. Лазерний далекомір інтегровано в систему.

FILIN-150U/C призначений для вертикального або горизонтального монтажу на площадці (опорах) осі гойдання озброєння (наприклад, в складі безпілотних бойових модулів). Прилад оснащений автоматичним електроприводом стеження з можливістю повністю ручного режиму роботи. 

За допомогою FILIN-150U/С можливо не тільки виявити і розпізнати ціль, але й визначити точну відстань до неї, позначити й класифікувати ціль на малоконтрастному зображенні, розрахувати балістичну траєкторію в залежності від обраного типу озброєння і боєприпасів.

Кліматичні параметри, механічна міцність вузлів і елементів FILIN-150U/С відповідають параметрам вимог як ГОСТів, так і стандартів MIL STD і STANAG (для забезпечення застосування при впливі низьких температур в країнах з холодним зимовим кліматом) з підвищеними вимогами до впливу високих температур (для забезпечення застосування в країнах з жарким тропічним кліматом, а також в умовах гірського та пустельного клімату).

Функції комплексу

 • управління фокусуванням;
 • перемикання палітри гарячий чорний/гарячий білий;
 • перемикання режимів калібрування ручний/автоматичний;
 • вибір типу боєприпаса;
 • вибір типу цілі;
 • управління цифровим збільшенням х1х2х4;
 • регулювання контрастності зображення;
 • внесення поправок: температура повітря, діаметральний знос, температура заряду, регулювання яскравості прицільних перехресть.
 • потужний процесор обробки забезпечує електронну стабілізацію зображення,
 • цифрове масштабування, автоматичне / ручне регулювання посилення, адаптивну регулювання контрастності (CLAHE / LAP);
 • відстеження та виявлення мети;
 • марка боєприпасу;
 • стабілізація в двох площинах;
 • наявність внутрішнього охолодження / обігріву та адаптивного обігріву вихідних вікон каналів і приводів;
 • інерційної стабілізацією і географічною прив'язкою;
 • оснащений навігаційною системою (INS / GPS), компасом і блоком позиціонування;
 • визначення власного Розташування и положення цілі, відображення координат цілі, автоматичний розрахунок координат цілі.
Параметр
Значення
Дальність виявлення цілі (C/U)
15000/8000 м
Дальність розпізнавання цілі (C/U)
6000/5000 м
Дальність ідентифікування цілі
2000 м
Маса, кг
10
Призначення
Огляд простору, пошук, виявлення, розпізнавання та прицілювання по об'єктах вночі і вдень
Функціональні кнопки на пульті дистанційного керування
4-х кратне збільшення; інверсія кольору "теплий білий" / "теплий чорний"; відеоаналітіка візуалізації мети, захоплення цілі і автоматичний супровід; вивід далекоміра і шкали корекції; управління вогнем; та інші.
Конструктивні особливості
Тепловізійний канал, Лазерний далекомір, Кольоровий денний телеканал з високою роздільною здатністю
Зовнішні фактори впливу
Прилад відповідає вимогам стійкості, міцності та усталеності до зовнішніх факторів впливу відповідно вимогам групи 1.10 ГОСТ В 20.39.304-76, кліматичне виконання УХЛ
Спосіб монтажу
Інтегрована опорна платформа
Вхідна напруга
27 (+2 .... -5) бортова мережа
Опір світловій інтерференції до ілюмінації ІЧ-випромінювачів та інших джерел інтенсивного опромінення
Висока стійкість
Час безперервної роботи
24 годин
Робочий діапазон температур
Робоча температура, °С: -40 … +60, Температура зберігання, °С : -45 … +70

Галерея