Національний виробник тепловізійних приладів прицілювання

Компанія розробляє, виробляє і серійно виготовляє прилади спостереження і прицілювання з провадженням сучасних технологій для озброєння і військової техніки.

Національний виробник тепловізійних приладів прицілювання

Компанія розробляє, виготовляє та модернізує прилади орієнтування та прицілювання для наземної бронетехніки широкого спектру.

Створення новітніх приладів прицілювання

Компанія зосереджена на розробці, виробництві і серійному виготовлені приладів спостереження і прицілювання з провадженням сучасних технологій для озброєння і військової техніки. Ми володіємо всіма можливостями, технологіями та правами на інтелектуальну власність.
За час роботи ми досягли результатів, які істотно покращують бойові можливості, зразки озброєння і військової техніки, де використовуються прилади нашої розробки і виробництва.
Image
Image

Власна науково-технічна база для розробки та модернізації

Ми застосовуємо новітні технологічні досягнення у сферах теплового і мультиспектрального бачення, оптики та електроніки. Ми не зупиняємося на досягнутому і постійно прагнемо до вдосконалення наших елементних складових і поліпшення виробничої бази.

Наші переваги

1

Багаторічний досвід

Працюємо з 2007 року. За цей час ми отримали велику кількість державних нагород, премій та відзнак.
2

Новітні технології

Використовуємо останні досягнення технологій теплового і мультиспектрального бачення, оптики та електроніки.
3

Сучасне виробництво

Наша виробнича база забезпечує повний цикл виробництва, дослідницьких робіт та проведення випробувань.
4

Контроль якості

Власна випробувальна лабораторія оснащена повним комплексом обладнання для перевірки виробів.

Продукція Trimen це:

Надійність

Наші прилади відрізняє висока надійність, стабільність, практичність і простота використання, водночас, їх застосування значно підвищує бойові можливості бронетанкового озброєння та техніки.

Індивідуальний підхід

Ми можемо розробити, модернізувати або виготовити прилад спостереження та прицілювання будь якою складності для легкої та важкої бронетехніки по індивідуальному замовленню та впровадити цей прилад у серійне виробництво.

Новини та блог

Маєте питання або пропозиції?