Історія компанії ТРІМЕН бере початок у 2007 році. Ядром підприємства стала група інженерів, які мали колосальний досвід у створенні комплексних систем безпеки підприємств приватного та державного сектору. Серед клієнтів компанії були великі агрохолдинги та підприємства з розгалуженою інфраструктурою. Системи, впроваджені ТРІМЕН, вирізнялись на ринку більш високим технологічним рівнем, унікальністю та глобальною інтеграцією.

У 2012 році інженерні проєкти, пов’язані з військово-промисловим комплексом, стають основним напрямком ТРІМЕН. Компанія набуває досвід модернізації навігаційних приладів у військовій авіації, а також переоснащує прилади орієнтації та прицілювання для наземної бронетехніки всього спектру. З початком активних бойових дії на Сході України, у 2014, потреби у переоснащенні армії істотно зросли, що вплинуло на визначення основного пріоритету ТРІМЕН.

Image
Image
Компанія TRIMEN вже багато років зосереджується на розробці, виготовленні та серійному виробництві оптико-механічних пристроїв та оптико-електронних виробів для легкої та важкої бронетехніки ЗСУ. Українські БТР, БМП, танки всіх модифікацій, модернізовані компанією ТРІМЕН, отримують істотно покращений «зір» та точність прицілювання.
Після переоснащення механіки, навідники, командири бойових машин мають можливість орієнтуватися у надмірно складних погодних умовах на великих дистанціях: вночі, в тумані, в умовах світлових завад, що надає переваги на полі бою. Вони здатні на суттєво більших дистанціях виявляти, ідентифікувати цілі та знищувати ворожі об’єкти.

Економічні досягнення ТРІМЕН та внесок в обороноздатність держави неодноразово відзначені високими нагородами, що мотивує до подальшого зміцнення та розвитку компанії. Ми впевнено крокуємо в такт із сучасними технологіями. Наші розробки й продукція неодноразово використані під час випробувань на полігонах за участі провідних армій світу.

Ми зацікавлені розвивати партнерство на зовнішніх ринках. З року в рік ми невпинно вдосконалюємося: розширюємо можливості виробничої бази, покращуємо контроль якості, регулярно проводимо дослідження та випробування у власних лабораторіях та на полігонах, опановуємо новітні технології, переоснащуємося, підвищуємо кваліфікацію працівників.

Прицілами навідника виробництва ТРІМЕН були оснащені броньовані машини на танкових змаганнях “Strong Europe tank challenge 2017”, “Strong Europe tank challenge 2018” та у спільних навчаннях “Combined Resolve X 2018”. Наша продукція викликає інтерес не лише в Україні, але й в Африканському, Азійському та Латиноамериканському регіонах.