Науково-технічна база

У виробництві ми застосовуємо новітні технологічні досягнення в сферах теплового і мультиспектрального бачення, оптики і електроніки та невпинно розвиваємо виробничу базу. В технологічній основі наших приладів є використання принципу власного теплового випромінювання тіл.

Проєктування виробів прицілювання здійснюється власним КБ
Розробка власних програм – невід'ємна частина роботи інженера-програміста
Наші інженери проєктують всі прилади за допомогою передових систем САПР

Власні технологічні розробки

Наша продукція поєднує передові світові досягнення фізики, мікроелектроніки, алгоритмів обробки потокового відео, механіки та оптики. Ми використовуємо у виробах прецизійні електродвигуни для "стежачих" приводів, надточні інклінометри, мікромеханічні гіроскопи, мініатюрні дисплеї з матрицями на органічних світлодіодах з високою роздільною здатністю. Застосовуємо передові електронні та оптичні компоненти для широкого спектра (видимого, ближнього інфрачервоного, лазерного – середнього інфрачервоного, тепловізійного – MWIR і LWIR) тощо.
Електронні модулі
Оптичні компоненти

Контроль якості

Маємо власну випробувальну лабораторію, оснащену метрологічно повіреним повним комплексом обладнання для оцінки функціонування виробів під впливом механічних і кліматичних чинників, в тому числі при їх комплексній дії.

Ми розширюємо можливості виробничої бази, покращуємо здатність контролювати якість виробництва, можливості проведення досліджень та випробувань, освоюємо нові технології, переоснащуємо та доповнюємо виробництво приладдям та технікою.
Установка для тестування тепловізорів
Сертифікований інженер контролює хід випробувань

Інновації

Наші ноу-хау регулярно випробовуються не лише у лабораторії, але й на полігонах та справно служать у реальних бойових умовах.
Компанія Трімен розробила і запровадила власні алгоритми обробки даних: аналітика спектральних даних, балістичні калькулятори тощо. Унікальні програмно-апаратні рішення Трімен дозволили істотно збільшити відстань виявлення та розпізнавання цілей, підвищити світлову завадостійкість та точність прицілювання.
Окрім модернізації штатних приладів орієнтування та прицілювання бронетехніки широкого спектру, ми розробили та налагодили виробництво новітніх систем: СПО МБТ, Лазар-150У, Філін 150У. Поєднуючи інновації та власні програмно-апаратні рішення, такі системи складають конкуренцію кращим сучасним світовим зразкам.

Сучасне виробництво

Наша виробнича база забезпечена сучасним обладнанням для повного циклу виробництва. Ми постійно покращуємо якість контролю та потужності виробництва, впроваджуємо інноваційні технології, оснащуємо власну лабораторію та виробничий конвеєр новітнім приладдям.