• Категорія: Новини

30 років Незалежності України

Колектив ТОВ "ТРІМЕН" сердечно вітає усіх українців із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

«Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Від усієї душі зичу вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

СЛАВА УКРАЇНІ !!!»

Олена ОЛЬХОВИК

  Наша компанія пишається тим, що наш колектив також зробив свій вагомий внесок у розбудову Збройних Сил України.

  Задля зміцнення технічної могутності та потужності нашої держави ми розширили можливості ведення спостереження, розвідки та прицілювання, шляхом встановлення на Т-64, Т-80, Т-84, БТР-70, 80, БРДМ-2, БМП-2 та Т-64БВ тепловізійних приладів власного виробництва.

подія , Україна , Незалежність