• Категорія: Новини

ТОВ "ТРІМЕН" на військовому параді

З нагоди святкування 30-тої річниці Незалежності України у столиці нашої держави відбувся урочистий парад військового озброєння та техніки Збройних сил України та інших силових відомств.

Цього року, на відміну від багатьох інших, в показі військової техніки було залучено велику кількість нових розробок вітчизняного оборонно промислового комплексу. Окрім Збройних сил свою техніку та озброєння було представлено Національною гвардією України, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державною прикордонною служби, Національною поліцією України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій.

З гордістю зазначаємо, що на святковому параді у колонах військової техніки Збройних сил України було продемонстровано лінійку військової техніки на якій вже не перший рік встановлені та успішно застосовуюся прилади прицілювання, спостереження та наведення виробництва компанії ТОВ «ТРІМЕН», м. Київ.

 

А саме: на танках Т-64 та їх модифікаціях встановлено денний та нічний тепловізійний приціл навідника танка ТПН1 ТПВ, на танках типу «БУЛАТ» встановлено модернізований денний та нічний тепловізійний приціл навідника танка ТПН-4 ЭМБТ, на базі тактичного бронеавтомобілю «КОЗАК» встановлено систему спостереження та орієнтування в денний та нічний час  для механіка водія СПО МБТ виробництва ТОВ «ТРІМЕН».

Прилади виробництва нашої компанії проходять усі необхідні державні випробування, підтверджують заявлені тактико-технічні характеристики та не один рік здатні безвідмовно працювати у складі БТОТ Збройних Сил України.

Image

тепловізори , ТОВ "ТРІМЕН" , Парад , Військова техніка , приціли